Nejlepší penziony ČR podle tradiční ankety Penzion roku

„Češi si oblíbili menší útulné penziony rodinného typu obklopené krásnou přírodou, kde dýchá pohoda. Oceňují osobitý charakter, stylově zařízené čisté pokoje, udržované okolí, kvalitní služby a stále častěji také dobrou kuchyni,“ říká Aleš Hanzl, jeden z pořadatelů už sedmého ročníku ankety Penzion roku. Roste zájem o služby kvalitního wellness, které dnes již nejsou standardem jen v hotelech, ale také v penzionech. Třetím trendem je zaměřování se na rodiny a přizpůsobení vybavení a služeb penzionů dětem.

Penzion U Hrádku
Absolutním vítězem ankety Penzion roku 2015 se stal Penzion U Hrádku. Foto: www.dopenzionu.cz

Výsledkem ankety Penzion roku je zcela unikátní žebříček nejlepších penzionů, jak jej sestavili jejich hosté. V loňském roce hlasovalo 8 318 hostů, kteří zaslali 9 961 hlasů. Vítězem loňské ankety se stal Penzion U Hrádku. Výsledky najdete na stránkách www.dopenzionu.cz, které provozuje společnost FTonline, a kde od 1. června do 31. srpna můžete hlasovat o nejlepší penzion tohoto roku. Anketa je nekomerční a může se jí zúčastnit každý penzion.

„Letošním cílem je zviditelnit ještě více kvalitních penzionů a zohlednit rozdíly dle velikosti, lokality působení nebo zaměření. Vedle žebříčků TOP 10, TOP 25 a TOP 50 bude vyhlášen Nejlepší malý penzion, Nejlepší penziony dle zaměření – pro rodiny s dětmi, romantické, venkovské, wellness nebo třeba pro gurmány, Nejlepší penziony podle jednotlivých hodnocených kritérií, jako je například prostředí, personál, stravování, služby, pohodlí a nejlepší poměr cena versus nabízené služby, a také tři nejlepší penziony v každém kraji,“ dodává Aleš Hanzl.

TOP 10 penzionů roku 2015

  1. Penzion U Hrádku
  2. Penzion UKO
  3. Apartmány na vršku
  4. Včelařský dvůr
  5. Penzion St. Leonhard
  6. Penzion Lesovna Žofín
  7. Chalupa Pod Sviní horou
  8. Penzion Podhorní mlýn
  9. Penzion Klídek
  10. Penzion M – Vranovská přehrada

Více informací o anketě najdete na: https://www.dopenzionu.cz/penzion-roku/

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*