Nová čisticí pěna pro krásné a zdravé řasy i obočí

Odstraňuje zbytky make-upu, i ty nejmenší částečky nečistot a přebytečnou mastnotu. Má krémově nadýchanou konzistenci a vaše řasy a obočí perfektně připraví na jakoukoliv další proceduru, jako je například barvení… O čem, že je řeč? O nové RefectoCil čisticí pěně Brow and Lash Foam.

Nová čisticí pěna pro krásné a zdravé řasy i obočí (Foto: www.refectocil.cz)

RefectoCil Brow and Lash Foam je nová čisticí pěna pro kvalitní hloubkové čištění oblasti kolem očí a obočí. Dokonale odstraní veškerý make-up i mastnotu a díky obsahu Aloe Vera bude vaše pokožka hydratovaná, vyživená, jemná a přitom pružná. Na rozdíl od mnoha jiných podobných přípravků vám její složení zaručí, že pleť bude zklidněná a krásně svěží, nikoliv vysušená. RefectoCil Brow and Lash Foam je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé. A používat ji tak můžete dokonce i při péči o umělé řasy.

Je také ideální kosmetickou předehrou před jakýmkoli profesionálním ošetřením obočí nebo řas. Právě jejich perfektní čistota je totiž tou zásadní věcí pro dosažení optimální intenzity barvy pro tónování, aby se odstíny mohly správně vstřebat. Stejně tak ale docílíte toho nejlepšího výsledku u liftingu řas, trvalé na řasy, laminace obočí apod.

Použití: Před aplikací RefectoCil Brow and Lash Foam protřepejte, vymáčkněte malé množství pěny a jemně vmasírujte do kůže. Následně setřete vlhkým vatovým tamponem.

RefectoCil Brow and Lash Foam koupíte na www.kosmetika-mako.cz za 205 Kč.

Z kadeřníka světovým lídrem v barvení řas

Rakouská značka RefectoCil je světovým lídrem v barvení a úpravě řas a obočí. Vyvíjí ji společnost GW Cosmetics GmbH. Tu založil vídeňský kadeřník Josef Gschwentner, který byl nadšeným tvůrcem produktů pro péči o vlasy už v roce 1930! Dnes se RefectoCil zaměřuje na vytváření co nejšetrnějších kosmetických přípravků a barev, jejich rychlé působení a bezpečnou a jednoduchou aplikaci. Více na www.refectocil.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*