Novinka s retinalem perfektně vyhladí a rozjasní pleť

Víte, že retinal (derivát vitamínu A) je 11x účinnější než v kosmetice běžně používaný retinol (vitamín A)? Právě kombinace retinalu s vitamíny C a B3 stojí za úspěchem novinky, jejímž výsledkem je dokonale hladká a projasněná pleť.

Novinka s retinalem perfektně vyhladí a rozjasní pleť (Foto www.essente.cz)

Dopřejte si radost z krásně omlazené pleti…

Essenté Vitaminový revitalizační booster je vysoce koncentrovaný inovativní booster, který kombinuje stabilní formu vitamínu C, vitamín B3 a derivát vitamínu A nové generace – nedráždivý a vyhlazující retinal. Vitamín C má silné antioxidační účinky a viditelně rozjasňuje matnou a unavenou pokožku. Retinal obnovuje kožní buňky a stimuluje tvorbu kolagenu. Minimalizuje tak známky stárnutí a vyhlazuje jemné vrásky. Je dokonce 11x účinnější než retinol, má antibakteriální účinky a působí na pleť bez vedlejších efektů podráždění. Společné používání retinalu a vitamínu C snižuje pigmentaci a vede k celkově hladší a jasnější pleti. Ověřené účinky obou látek navíc zesiluje přítomnost vitamínu B3, který proniká hluboko do pokožky, a spolehlivě tak zajišťuje její zpevnění a celkové omlazení. Halorubin (xantofyl) pak chrání před volnými radikály a modrým světlem (světlo z digitálních přístrojů a zářivek).

Čemu za to vděčíme? Kombinaci aktivních látek, jako je retinal, vitamín C a vitamín B3. Další účinnou látkou je také halorubin (xantofyl).

Jak působí na pleť: Revitalizuje, rozjasňuje a zjemňuje pleť, vyhlazuje vrásky, zpevňuje pleť a zlepšuje její pružnost, vyrovnává a sjednocuje texturu a tón pleti a chrání pleť před modrým světlem a oxidanty.

Použití: Booster nanášejte večer na obličej, krk a dekolt a lehce rozetřete. Po chvíli můžete nanést pečující krém. Po aplikaci se nevystavujte slunečnímu záření.

Tip: Booster viditelně zlepšuje stav všech typů pleti.

Kde koupíte: Essenté Vitaminový revitalizační booster koupíte na www.essente.cz za 1 150 Kč/50 ml.

Essenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. Přípravky Essenté splňují mezinárodní kritéria pro kosmeceutika, což je všeobecně uznávané označení pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů. Spoustu praktických rad, jak se o svou pleť starat a udělat ji krásnější, najdete na portálu Inspirace.essente.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*