Při rodinném kempování se vyplatí kvalitní kempingový nábytek

Dovolená strávená v kempu bude nejen krásná, ale i pohodlná, pokud se na ni vybavíte moderním kempingovým nábytkem a praktickými pomůckami. Největší výběr všech věcí pro kempování najdete na tradiční prodejní Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná od 29. 5. do 16. 8. v pražských Letňanech.

Záložní zdroj energie Goal Zero Yeti 400 Lithium
Záložní zdroj energie Goal Zero Yeti 400 Lithium. Foto: www.4camping.cz

 

„Určitě doporučuji vybrat si takovou kempingovou židli, která je vybavena polohováním opěráku. Může být až do vodorovné polohy, nebo jen částečné. U stolu se zase vyplatí možnost polohování pomocí zasouvacích či šroubovacích nožiček. Některé kempingové stoly umožňují volit mezi dvěma výškami, jiné mají dokonce tři nebo čtyři výškové úrovně. Takový stůl pak využijete jako jídelní u oběda, odpoledne si u něj dáte kávu a večer ho využijete ve stanu na hraní karet nebo stolních her,“ říká Vít Hruška z e-shopu 4camping.cz, který je už tradičně pořadatelem prodejní Výstavy stanů a vybavení do přírody. Ta se koná od 29. 5. do 16. 8. 2020 v areálu PVA EXPO Praha Letňany.  

Nafukovací stan Easy Camp Hurricane 500 je ideální pro páry a menší rodiny. Ve stanu se nachází 2 ztmavené ložnice (pro 2 a 3 osoby), předsíň s okny umožňuje stání, přístřešek chrání před deštěm i sluncem. Konstrukci stanu tvoří vzduchové trubice a laminátové tyčky. Stan pohodlně postavíte během pár minut díky dvoučinné pumpě s manometrem. Nehořlavé tropiko stanu z odolného polyesteru má vodní sloupec 3 000 mm. Mezi další výhody patří např. vstup pro elektrické kabely nebo moskytiéra na dveřích a ventilačních otvorech. Ke stanu dostanete zdarma podlážku Footprint Hurricane 500. Stan koupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz za aktuální cenu 10 490 Kč.

Nafukovací stan Easy Camp Hurricane 500
Nafukovací stan Easy Camp Hurricane 500. Foto: www.4camping.cz

Kempingová židle Outwell Fernley má silnou hliníkovou konstrukci opatřenou potahem ze 100% polyesteru, který je doplněn o polstrování z měkké pěny. Míru sklonu opěradla nastavíte až na 7 různých úrovní. Pro maximální pohodlí slouží kromě ergonomicky tvarovaných opěrek i odnímatelný měkký polštářek v oblasti krku. Pro složení a rozložení této pohodlné a lehké židle není třeba žádné složité montáže. Nosnost je až 150 kg. Koupíte ji na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz za aktuální cenu 2 288 Kč.

Kempingová židle Outwell Fernley
Kempingová židle Outwell Fernley. Foto: www.4camping.cz

Záložní zdroj energie Goal Zero Yeti 400 Lithium můžete dobíjet třemi způsoby – ze slunce připojením solárního panelu, z 220V zásuvky nebo z 12V zásuvky auta pomocí speciálního nabíjecího kabelu. Solární generátor umí dobíjet notebooky, tablety, zrcadlovky a další přístroje, a to bez hluku a zplodin. V interiéru poslouží jako záložní zdroj energie, venku jako přenosná 230V zásuvka. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz za aktuální cenu 20 451 Kč.

Cestovní lednice Outwell ECOcool 24L
Cestovní lednice Outwell ECOcool 24L. Foto: www.4camping.cz

Cestovní lednice Outwell ECOcool 24L s funkcí chlazení i ohřevu dokáže chladit potraviny při teplotě o 18–25 ° C nižší, než je teplota okolí. Můžete ale využít i funkci ohřívání až o 50–60 ° C. Box je vyroben z odolného polyuretanu a uvnitř má antimikrobiální úpravu. Pro lepší organizaci uložených potravin slouží dělicí přepážka, manipulaci usnadňuje praktické držadlo. Lednice je kompatibilní s 12V zásuvkou v autě. Koupíte ji na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz za aktuální cenu 2 880 Kč.

Multifunkční kempingový set Zulu Vita a Tana. Z praktického kufříku vykouzlíte během chvilky sestavu stolku a dvou lavic, které poskytnou pohodlné posezení až 4 osobám. Stolek i lavice jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a poskytují příjemný komfort. Set lze díky menším rozměrům bez problémů převážet v autě či karavanu. Koupíte ho na Výstavě stanů a vybavení do přírody a na www.4camping.cz za aktuální cenu 1 290 Kč.

Multifunkční kempingový set Zulu Vita a Tana
Multifunkční kempingový set Zulu Vita a Tana. Foto: www.4camping.cz

Kde se vybavit na výlety, rodinnou dovolenou, na tábor i na expedice?

Na 23. ročníku největší evropské prodejní Výstavy stanů a vybavení do přírody, kterou od 29. 5. do 16. 8. 2020 v areálu PVA EXPO Praha Letňany pořádá e-shop s outdoorovým vybavením www.4camping.cz Na ploše 10 000 m² najdete největší nabídku turistického a outdoorového vybavení 250 outdoorových značek, od stanů, spacáků, karimatek a batohů až po boty, oblečení, kempinkový nábytek a cestovatelské vychytávky. Vyzkoušet si můžete více než 300 vystavených stanů nejrůznějších modelů a ležení se stovkami testovacích spacáků a karimatek. I letos na vás čekají velké výstavní slevy, dárky k nákupu a soutěž o atraktivní ceny, jako je SUV automobil, dovolená dle vlastního výběru, špičkové kolo, hodinky, koloběžky, skialpový set, lety balónem a mnoho dalších. Parkování i vstupné je zdarma.

Více na www.vystavastanu.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*