Resort Valachy v říjnu pořádá unikátní sportovní wellness pobyty

Chcete si zpříjemnit podzim, zahřát se v teplých termálních bazénech a wellness světě a ještě si vylepšit kondičku a posílit imunitu? Resort Valachy ve Velkých Karlovicích na Valašsku pořádá v říjnu zážitkové pobyty, které vám tohle všechno splní. Wellness víkend pro všechny aneb Valašský víceboj je navíc skvělým tipem pro dámskou jízdu a Běžecká škola Miloše Škorpila nadchne všechny, kdo už tomuto sportu podlehli, či s ním teprve začínají…

Jóga v hotelu Lanterna
Jóga v hotelu Lanterna. Foto: www.lanterna.cz

Wellness víkend pro všechny aneb Valašský víceboj

Oblíbený Wellness víkend pro všechny aneb Valašský víceboj je opět tady! O prodlouženém víkendu 14. až 16. října na vás čeká ve Wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích na Valašsku spousta příjemných lekcí cvičení, relaxace a především zábava v krásné přírodě Beskyd.

Nenašli jste cvičení, které by vás bavilo? O tomto víkendu ho rozhodně najdete, protože si můžete vybírat z celkem 17 lekcí nejrůznějšího cvičení! A co vás čeká? Ranní pozdrav slunci, Dance aerobic, Body Work, CrossFit Tabata a Roller, Spinning, BHS, Port de Bras, Fit Ball, DrumsToFit, Spinning show, Jin Jóga, Flow Jóga, Jóga Dance a mnohé další.

Kromě toho na vás čeká InBody – diagnostika složení lidského těla. A po celou dobu pobytu máte neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness. A jistě oceníte i masáž, kterou máte v ceně…

Běžecká škola Miloše a Dany Škorpilových (Foto: www.valachy.cz)

Běžecká škola Miloše a Dany Škorpilových na Valašsku

Pokud rádi běháte, nebo byste s tímto sportem chtěli začít, vydejte se do Velkých Karlovic, konkrétně do Spa hotelu Lanterna, na Běžeckou škola Miloše a Dany Škorpilových. Naučíte se správně běhat nebo si vylepšíte techniku pod vedením ikony českého běhu a ultramaratonce Miloše Škorpila. Čekají vás 4 dny (16. – 19. 10. 2022 pro začátečníky a 20. – 23. 10. 2022 pro pokročilejší) v nádherné přírodě plné tréninků, společných výběhů i zasloužený a neomezený vstup do hotelového L-Spa s bazénem a saunami a do blízkého Wellness Horal s termálními bazény, kardio fitness a vyhlášenými saunovými rituály.

Miloš Škorpil vám osobně poradí, jak správně běhat, zapracovat na vytrvalosti, připravit se na velký závod nebo jak si udělat tréninkový plán přesně na míru. Těšit se můžete na rozcvičky, rozbor techniky běhu, intervalový trénink, long run (dlouhý vytrvalostní běh), rady, jak relaxovat po běhu, i na večerní povídání s odborníkem. Fitness trenérka a výživová poradkyně Dana Škorpilová vám zase předá spoustu informací o tom, co jíst, abyste byli zdraví a plni energie, a dá vám tipy na doplňkové cvičení při běhu.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*