Toužíte po klidu či romantické dovolené plné hýčkání? Vsaďte na Valašsko!

Potřebujete vypnout a najít si čas pro sebe? Nebo hledáte místo, kam vyrazit ve dvou za relaxací? To vše vám splní v malebné vesničce Velké Karlovice v Beskydech. Můžete se tu toulat po horách, odpočívat ve špičkových wellness centrech a dopřávat si pocit, že tady se o vás postarají do každičkého detailu.

Dovolená na Valašsku: luxusní hýčkání na konci světa (Foto: www.valachy.cz)

Velké Karlovice jsou pro drobný útěk od civilizace ideální. Schované na Valašsku v krásné přírodě plné hlubokých lesů, roubených chaloupek a rozkvetlých luk s ovečkami. Nádheru a divokost přírody krásně vyvažuje dokonalý servis zdejšího Spa hotelu Lanterna, kam se jezdí za úžasným wellness, vytříbenou gastronomií a také novými pokoji jako stvořenými pro romantiku.

Spa hotel Lanterna stojí na kopci nad údolím Léskové. Díky tomu je odsud krásný výhled, který si nejlíp vychutnáte na nové terase, která je vám k dispozici od rána do večera – od snídaně přes odpolední snack Aperitivo moment až po večeři…

Hotel díky moderní krajové gastronomii láká gurmány, především do své zážitkové restaurace Vyhlídka, pro niž šéfkuchař Pavol Pikulák pravidelně vymýšlí pětichodová menu, která spolu se sommeliery snoubí s víny z předních moravských vinařství.

Dovolená na Valašsku: luxusní hýčkání na konci světa (Foto: www.valachy.cz)

Exotické masáže i jóga na probuzení

Najdete tady komorní spa s bazénem, saunovým světem, saunovými rituály a exotickými masážemi od zkušených masérek z Thajska, Jávy či Filipín. Pokud by vám to nestačilo, můžete vyrazit do relaxačního centra Wellness Horal v blízkém hotelu Horal s třemi termálními bazény, fitkem, saunovým světem a venkovními odpočinkovými terasami. I sem máte volný vstup a na Horal vás sveze zdarma hotelový transfer.

V Resortu Valachy, jehož je Spa hotel Lanterna součástí, je i půjčovna elektrokol a golfové hřiště, kde nabízejí i lekce pro začátečníky. Nebo si zajděte na ranní lekci jógy, kurz pečení valašských frgálů, večerní nordic walking s průvodcem za západem slunce nebo hudební večery a posezení s cimbálem a ochutnávkou regionálních sýrů na terase.

Pokoj s vanou v zimní zahradě

Rekonstrukce, jíž hotel loni prošel, se netýkala jen stavby nové terasy a restaurace, ale také úpravy pokojů. Díky tomu se teď můžete ubytovat v pokojích s panoramatickou vanou a výhledy do údolí. Některé pokoje mají vířivku a krb, u nichž skvěle chutná láhev dobrého vína. Nebo také snídaně, když budete chtít. Při pobytu Romantické hýčkání máte snídani na pokoj dokonce v ceně.

Toužíte po klidu či romantické dovolené plné hýčkání? Vsaďte na Valašsko! (Foto: www.valachy.cz)

Pobyty s kouči, gastro i kulturní zážitky

Spa hotel Lanterna pořádá seberozvojové pobyty se špičkovými kouči. Chystá se sem kouč manažerů a sportovců Marian Jelínek (9. – 12. 7.), Ironman Petr Vabroušek, s nímž proniknete do tajů triatlonu (27. – 30. 7.), a v zážitkové restauraci Vyhlídka se koná degustační večer (22. 7.) s šéfkuchařem a zástupcem vinařství Mikrosvín, s jehož víny je nové menu snoubeno. Od 17. do 23. srpna se u hotelu koná Týden kultury na Valašsku, plný divadla a hudby. Když se ubytujete ve Spa hotelu Lanterna, máte vstupenku v ceně.

Tip pro ty, kdo nemají moc času: Užijte si alespoň jeden den volna ve Spa hotelu Lanterna – v pobytu Spa Day Exclusive máte exotickou masáž, celodenní pobyt ve spa, snídani a tříchodovou večeři.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*