Unikátní sada tří masek udrží vaši pleť v perfektní kondici

Pleťové masky jsou vítanou a efektivní pomocí při péči o krásnou a pěstěnou pleť. Nová sada tří přikládacích masek Essenté se kompletně postará o hydrataci, omlazení a zklidnění pleti. Díky praktickému balení se navíc hodí i při cestování.

Unikátní sada tří masek udrží vaši pleť v perfektní kondici (Foto: www.essente.cz)

„Pleťové masky jsou nedílnou součástí péče o pleť a měly by se používat pravidelně – nejlépe 1x až 2x týdně. Velmi oblíbené jsou přikládací masky, jejichž aplikace je jednoduchá a elegantní a přináší okamžitý efekt. Po vyjmutí z obalu stačí masku opatrně rozložit a pak ji přiložit rovnoměrně na celý obličej, upravit ji okolo očí, nosu a úst. Následně vyhladit a poté nejprve navléknout na uši horní otvory masky a poté ji zafixovat navlečením spodních otvorů. Po uplynutí 15–20 minut pak masku opatrně sejmete a případný zbytek vmasírujete do pokožky,“ doporučuje Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté, která se věnuje vývoji a výrobě tzv. kosmeceutik, což jsou přípravky na pomezí kosmetiky a farmacie.

1. Zpevnění a dokonalá hydratace

Essenté Intenzivní kolagenová maska je napuštěná přikládací maska z netkané textilie, která zajistí pleti intenzivní výživu a hydrataci. Díky vysokému obsahu kolagenu, který zpevňuje pokožku a zlepšuje její elasticitu, bude pleť po použití masky hladká, vypnutá a hydratovaná. Obsažený vitamín E patří mezi významné antioxidanty, zároveň pomáhá k lepšímu vstřebávání kolagenu. Maska redukuje tvorbu vrásek, dodává pokožce svěží vzhled a zanechává ji jemnou a hebkou.

2. Maximální čistota

Essenté Čisticí detoxikační maska je přikládací maska z aktivního dřevěného uhlí, která je napuštěná čisticím detoxikačním sérem. Obsahuje také kyselinu oleanolovou, pryskyřici masticha a vitamíny E a B6. Tato maska šetrně odstraňuje nečistoty, snižuje tvorbu kožního mazu, zmenšuje velikost pórů, snižuje zarudnutí kůže a intenzivně tak pomáhá v boji proti akné. Celkově tak přispívá ke zdravému stavu pleti.

Unikátní sada tří masek udrží vaši pleť v perfektní kondici (Foto: www.essente.cz)

3. Viditelné omlazení

Essenté Omlazující maska je napuštěná přikládací maska z netkané textilie, která představuje revoluční anti-ageingový produkt s extraktem z jablečných kmenových buněk, získávaným ze vzácné švýcarské odrůdy jablek. Maska zpomaluje stárnutí kožních buněk, intenzivně hydratuje a regeneruje pleť a vyhlazuje vrásky. V kombinaci s kyselinou hyaluronovou, jež intenzivně váže vodu, se rychle zlepšuje pružnost pleti, která se stává pevnou, hladkou a viditelně omlazenou hned po prvním použití.

Cenově zvýhodněnou Essenté sadu přikládacích masek 3 ks koupíte na moje.essente.cz za 495 Kč. Jednotlivé masky jsou pak k dostání po 170 Kč.

Profesionální péče

Volba aktivních látek a dalších složek jednotlivých přípravků české kosmetické firmy Essenté, stejně jako jejich přesné poměry a výrobní postupy, jsou postaveny na nejmodernějších vědeckých poznatcích z oblasti kosmetologie a dermatologie. Kosmetika Essenté tak zcela naplňuje mezinárodní kritéria, která ji opravňují, aby byla označována výrazem kosmeceutikum, tedy všeobecně uznávaným označením pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů. Více informací najdete na Inspirace.essente.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*