V to nejjemnější hedvábí promění vaši pleť nový tělový olej od Essenté

Novinka od české kosmetické značky Essenté – Hedvábný tělový olej – je jako jemná mlha, do které se zahalíte. Pokožka vám bude vděčná, pokud jím doplníte ztracenou hydrataci a výživu, a po jeho použití bude opravdu hedvábně jemná, přesně tak, jak slibuje název přípravku.

V to nejjemnější hedvábí promění vaši pleť nový tělový olej od Essenté (Foto: www.essente.cz)

„Při vývoji tohoto kosmetického přípravku bylo naším cílem najít kombinaci účinných látek, která by poskytla kůži okamžitou hydrataci a výživu, a zároveň měla výrazné antioxidační a regenerační účinky. To se nám podařilo právě díky kombinaci tří olejů – mandlového, arganového a moringového. K nim jsme ještě přidali čtvrtý olej z katránu etiopského, který pleti dodává finální sametový, hedvábný pocit. Ve složení najdete i mořské řasy, které obsahují minerály, jež vyživují pleťové buňky a podporují jejich obnovu. Také díky nim zůstává pokožka dlouho svěží,“ říká Denisa Jasinská z české kosmetické společnosti Essenté, která se zabývá vývojem a výrobou kosmeceutik, což jsou přípravky na pomezí kosmetiky a farmacie.

Essenté Hedvábný tělový olej příjemně voní, lehce se roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Je vhodný pro normální, suchou i citlivou pokožku. Tu celkově hydratuje, posiluje a tonizuje. Kůži tak zanechává hedvábně hladkou a chrání ji také proti oxidačnímu stresu. Koupíte ho za 420 Kč (100 ml) a 640 Kč (200 ml) na www.essente.cz

Tip: Pro dosažení maximální hydratace pokožky doporučujeme nanášet olej po teplé lázni nebo sprše. Je také vhodný k ošetření nehtových lůžek a roztřepených vlasových konečků. Vlasům dodá lesk bez jakéhokoli zatížení.

Essenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. Přípravky Essenté splňují mezinárodní kritéria pro kosmeceutika, což je všeobecně uznávané označení pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů. Spoustu praktických rad, jak se o svou pleť starat a udělat ji krásnější, najdete na portálu Inspirace.essente.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*