Vychytávky na pláž

Sbalit si věci pro pobyt u moře patří k těm nejmilejším povinnostem, které před dovolenou řešíme. S našimi novinkami bude navíc letošní relax na pláži ještě příjemnější než loni, zvláště pokud bude trochu foukat…

Plážový přístřešek Terra Nation Roa Kohu
Plážový přístřešek Terra Nation Roa Kohu. Foto: www.4camping.cz

Kartáč na písek

Pomocí praktického kartáče Terra Nation Titeve smetete písek z kůže, oblečení i plážového vybavení. Koupíte na www.4camping.cz za 359 Kč.

Plážová kotva

Kotva Terra Nation Kuku je vhodná pro ukotvení deštníku nebo slunečního stanu proti silnému větru. Koupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 149 Kč.

Kotva Terra Nation Kuku
Kotva Terra Nation Kuku. Foto: www.4camping.cz

Praktický přístřešek

Plážový přístřešek Terra Nation Roa Kohu pro 2-3 osoby má dvoupólové křížené provedení pro rychlé a snadné postavení a také vylepšenou stabilitu pro excelentní odolnost ve větrných dnech na pláži. Koupíte na www.4camping.cz nebo na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 1 939 Kč.

Chladicí vložky Outwell Ice Block Can
Chladicí vložky Outwell Ice Block Can. Foto: www.4camping.cz

Chladicí vložky na plechovky

Chladicí vložky Outwell Ice Block Can uchovávají nápoje v plechovkách studené. Vložky jsou netoxické, opakovaně použitelné a mohou být umývány v myčce nádobí. Prodává www.4camping.cz za 169 Kč.

Luxusní lehátko

Prostorné a pohodlné nafukovací lehátko Intex Rockin‘ Lounge představuje krásný model nafukovacího lehátka do vody s maximální nosností 80 kilogramů! Praktickou vychytávkou tohoto konkrétního typu je i integrovaný držák na nápoje, díky němuž máte ledově vychlazený nápoj vždy po ruce. Prodává www.4camping.cz za 599 Kč.

Zástěna Easy Camp Surf proti větru
Zástěna Easy Camp Surf proti větru. Foto: www.4camping.cz

Zástěna proti větru

Zástěna Easy Camp Surf proti větru je určena jak na pláž, tak do kempu nebo na zahradu. Má velmi specifický tvar do U a je bez přístřešku, takže se zvláště dobře hodí pro rodiče, kteří chtějí mít přehled o tom, co dělají jejich děti. Koupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 597 Kč.

Zástěna nebo slunečník

Easy Camp Coast je moderní plážový slunečník vybavený užitečnými postranicemi a podlážkou, který využijete jak u moře, tak doma na zahradě. Součástí je obal se zipem a uchy. Koupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 829 Kč.

Praktický držák stránek Terra Nation Ahu
Praktický držák stránek Terra Nation Ahu. Foto: www.4camping.cz

Držák stránek knih

Praktický držák stránek Terra Nation Ahu uplatníte při čtení knih a časopisů na pláži či kdekoliv, kde fouká. Šikovný pomocník pomáhá předejít otáčení stránek ve větru a přitom nerozptyluje oči od četby. Koupíte na www.4camping.cz za 69 Kč.

Vodotěsné pouzdro

Praktické vodotěsné pouzdro Trimm Passport s rozačním uzávěrem je ideální na doklady, peníze a mobil. Díky šňůrce ho pohodlně zavěsíte na krk. V nabídce je několik barev. Koupíte na www.4camping.cz nebo na Výstavě stanů a vybavení do přírody za 229 Kč.

Kde se vybavit (nejen) na cestu k moři

Na Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná letos až do 19. srpna 2018 v areálu PVA EXPO Praha Letňany. Najdete tady největší výběr turistického a outdoorového zboží na českém trhu. Nejen stanů, spacáků, karimatek a kempinkového nábytku, ale i batohů, oblečení, obuvi a nejrůznějších doplňků, jako jsou vařiče, nádobí, grily, nafukovací čluny, baterky, čelovky, nože a další vybavení, a také outdoorové vychytávky. Stojí tady na 320 stanů i oblíbené spacákové ležení, kde si můžete vyzkoušet stovky spacáků a karimatek na nejrůznějších površích. Na ploše 10 000 m² (!) se představí více než 220 outdoorových značek. Vše si můžete zkusit, poradit se s odborníky a navíc můžete soutěžit o hodnotné ceny. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na promítání cestovatelských filmů, sérii cestovatelských přednášek, vyzkoušet si své dovednosti na lezecké stěně, zúčastnit se soutěže zručnosti a mnoho dalšího. Pokud se na Výstavu chystáte i se svými potomky – díky dětskému koutku máte jistotu, že se během vašeho nakupování nebudou nudit, a vy si vše v klidu vyberete. Vstup a parkování jsou zdarma!

Více na www.vystavastanu.cz. Totožnou nabídku outdoorového vybavení najdete na www.4camping.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*