Výstava stanů a vybavení do přírody po 3 měsících končí velkými slevami a výprodeji

Téměř tříměsíční akce se blíží ke svému konci a vy máte poslední příležitost ji do 16. 8. v areálu PVA EXPO Praha Letňany navštívit. „Ke konci výstavy každoročně přicházíme s velkými slevami a výprodeji outdoorového zboží. Ceny stanů, spacáků, oblečení, karimatek, kempingového nábytku, bot, batohů a dalšího outdoorového vybavení letos klesnou až o 70 %,“ potvrzuje Jaroslav Skalka, organizátor Výstavy stanů a vybavení do přírody.

Výstava stanů a vybavení do přírody 2020
Výstava stanů a vybavení do přírody 2020. Foto: www.vystavastanu.cz

Oblíbený je na Výstavě stanů a vybavení do přírody také výprodej vystavených kusů, na který návštěvníci každoročně čekají. Největší zájem je o vystavené stany, spacáky a karimatky. K velkým rodinným či drahým expedičním stanům se zájemci dostanou velmi výhodně. Zboží přitom není nijak poškozeno, protože bylo vystaveno v hale a chráněno před povětrnostními vlivy. Výprodej vystavených kusů dává šanci zakoupit špičkové stany, spacáky a další vybavení za ceny, které si může dovolit každý.

„Pokud se ale nechcete probírat už jen okrajovými velikostmi a barvami nebo vybírat z posledních kusů, nenechávejte nákupy na poslední chvíli,“ dodává Jaroslav Skalka.

Odborný personál vám se vším ochotně poradí. Foto: www.vystavastanu.cz

Na Výstavě stanů a vybavení do přírody najdete na 320 postavených stanů, stovky modelů turistických bot, sandálů a obuvi pro volnočasové aktivity, kompletní sortiment sportovního oblečení, batohů, 300 modelů spacáků a stejný počet karimatek, kempingový nábytek a výbavu do těch nejnáročnějších podmínek.

Celá letošní Výstava stanů a vybavení do přírody nabízí ještě větší výběr zboží než v minulých letech, právě s ohledem na to, jaká je situace i jak stoupají požadavky na kempingové a další vybavení. Pořadatelé také samostatně vyčlenili kategorii lezení, která zažívá velký boom. Nově nabízejí i ucelenou nabídku cestovních zavazadel.

„K výraznému rozšíření sortimentu došlo také u vybavení a doplňků na cyklistiku, která je na obrovském vzestupu. A rodiče jistě přivítají i velmi širokou nabídku dětského vybavení, kde najdou hlavně oblečení, boty a spoustu dalších potřeb pro děti nejen na turistiku a výlety,“ dodává Vít Hruška, outdoorový specialista z e-shopu www.4camping.cz, který akci pořádá a letos byl vyhlášen Shopem roku 2019 v kategorii Sportovní vybavení.

Na Výstavě stanů a vybavení do přírody můžete navíc i letos soutěžit o atraktivní ceny, jako je SUV automobil, dovolená dle vlastního výběru, špičkové kolo, hodinky, koloběžky, skialpový set, lety balónem a mnoho dalších.

* Otevírací doba: PO–PÁ: 13–21 hodin, víkend: 10–21 hodin

* Vstup i parkování jsou zdarma. Více na www.vystavastanu.cz

Výstava stanů a vybavení do přírody 2020
Zájem o kempingovou i turistickou výbavu enormně vzrostl. Foto: www.vystavastanu.cz

Zajímavosti z Výstavy stanů a vybavení do přírody:

* Mladší lidé se na Výstavě stanů a vybavení do přírody vybavují především na turistiku, horské přechody a trávení času venku na divoko, nakupují si hlavně kvalitnější třísezonní spacáky a ultralehké stany.

* Rodiny nakupují nejvíce dekové spacáky a spacáky z příjemnějších materiálů, jako je bavlna a broušený polyester, vyšší karimatky, matrace a rodinné stany pro 3 a více osob – hitem jsou ty s nafukovací konstrukcí.

* Rekordně se prodává také kempingový nábytek všeho druhu, hamaky, grily, vařiče a osvětlení, jako jsou nejrůznější lampičky a svítilny, včetně těch solárních, a to i z toho důvodu, že lidé letos tráví více času na zahradách a chalupách. Letos tak řeší nejen to, čím se vybavit do kempů a pod stan, ale také, jak dovybavit domácnosti, chaty, chalupy a zahrádky.

* Enormní zájem je už delší dobu také o kempingové trvanlivé jídlo.

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*