Výstava stanů končí, návštěvníky lákají slevy a výprodej vystaveného zboží

Největší akce pro milovníky turistiky a kempování jde do svého finále a nastává slevová horečka. Brány Výstavy stanů v pražských Letňanech se uzavřou v neděli 20. 8. 2023. Do té doby máte jedinečnou příležitost prohlédnout si, vyzkoušet a nakoupit vybavení pro pobyt v přírodě ve slevách až 60 %. A že je z čeho vybírat!

Výstava stanů vás vybaví na turistiku, sport, do kempu i na dovolenou (Foto: www.4camping.cz)

Více než 50 000 lidí se už letos na vlastní oči přesvědčilo, že tato akce není zdaleka jen o stanech, jak by se z jejího názvu mohlo zdát. Na ploše téměř 5 000 m2 je k vidění 160 postavených stanů, 350 spacáků a 300 karimatek, 500 batohů od těch nejmenších až po expediční krosny, více než 300 modelů kempingového nábytku včetně stolů, křesílek a chladicích boxů a stejný počet modelů bot na turistiku a volný čas. A to vše je nyní k mání za velice výhodných podmínek v rámci srpnového výprodeje outdoorového zboží zakončeného oblíbeným “vymetáním skladů”.

“Pro mnoho lidí je to každoročně jedinečná příležitost výhodně si pořídit vysněné vybavení na kemping či turistiku. Nyní si tak můžete koupit nadupaný stan do extrémních podmínek nebo luxusní kempingové vybavení za zlomek původní ceny. Stejně tak, pokud ještě uvažujete o koupi nového spacáku nebo karimatky, navštivte naše unikátní spacákové a karimatkové ležení – mnohé produkty pořídíte ve výprodeji se slevou až 60 % z doporučené maloobchodní ceny,” říká Vít Hruška, tiskový mluvčí Výstavy stanů.

Podobně lákavé jsou nyní ceny také u kategorií stanů, kempingového nábytku a ostatního zboží. “Důvod velkých slev je jednoduchý – Výstava stanů a vybavení do přírody končí, odevzdáváme klíče od haly. Skladové prostory se uzavírají zároveň s akcí, všechno zboží tedy musí pryč. Proto je nejpraktičtější zboží nabídnout zákazníkům za snížené a pro ně velmi výhodné ceny,“ vysvětluje Vít Hruška.

Prohlédnout si, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit můžete produkty od více než 80 renomovaných světových i domácích značek – s výběrem vám rád pomůže pečlivě proškolený odborný personál. Výstava stanů a vybavení do přírody je ve světě outdoorových aktivit považována za událost roku číslo jedna a její blížící se konec nabízí nejen výstavní slevy až 60 % a výprodej posledních a vystavených kusů, ale také dárky k nákupu a oblíbenou soutěž o atraktivní ceny v souhrnné hodnotě půl milionu.

Výstava stanů vás vybaví na turistiku, sport, do kempu i na dovolenou (Foto: www.4camping.cz)

Praktické informace – prodejní Výstava stanů a vybavení do přírody:

– Termín: 31. 5. – 20. 8. 2023, každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků.

– Místo: Výstaviště PVA EXPO Praha-Letňany

– Vstup i parkování (přímo u vchodu) jsou ZDARMA!

– Více na www.vystavastanu.cz

Všechen sortiment a ještě více najdete na www.4camping.cz

Další informace o Výstavě stanů, současných trendech i vybavení do přírody vám rád podá přímo Vít Hruška, tel.: 775 158 962, e-mail: vit.hruska@forcamping.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*