Výstava stanů vás vybaví na turistiku, sport, do kempu i na dovolenou

Každoroční akce pro všechny milovníky přírody, sportu a kempování je tu! Od 31. 5. až do 20. 8. 2023 probíhá na Výstavišti v Praze Letňanech už 26. ročník Výstavy stanů a vybavení do přírody. Největší akce svého druhu ve střední Evropě se představuje s nejširší nabídkou stanů, spacáků, karimatek a nově také batohů a kempingového nábytku. Těšit se můžete rovněž na velký outlet obuvi, spoustu produktových novinek, výstavní slevy i oblíbenou soutěž o atraktivní ceny.

Výstava stanů vás vybaví na turistiku, sport, do kempu i na dovolenou (Foto: www.4camping.cz)

„Výstava stanů není zdaleka jen o stanech, jak její tradiční název naznačuje. Naopak. Lákadel, která jsme si pro návštěvníky pro tento rok připravili, je vícero. Vyberou si u nás lidé, kteří chtějí vyrazit na výlet s rodinou, na dovolenou, do přírody, za sportem, na expedice, i ti, kdo si chtějí užít léto na zahradě či chatě,“ říká Vít Hruška, mluvčí Výstavy stanů a vybavení do přírody.

Poležte si ve stanu, spacáku i na karimatce…

Čeká na vás 160 postavených stanů pro rodiny, páry i jednotlivce. Navštívit můžete také naprosto unikátní spacákové a karimatkové ležení, kde si na vlastní kůži vyzkoušíte všech 350 modelů spacáků mumiových, dekových, péřových i dětských a obdobný počet karimatek samonafukovacích, pěnových i nafukovacích.

„Nově přibyla ucelená kategorie turistických a městských batohů, která čítá na 500 modelů, a nesmíme zapomenout ani na kempingový nábytek – 300 modelů křesel, stolů, organizérů a dalšího kempingového vybavení. Letošní novinkou je pak i to, že na 200 m² výstavní plochy jsme vybudovali velký outlet obuvi do přírody a pro volný čas,“ dodává Vít Hruška.

Výstava stanů vás vybaví na turistiku, sport, do kempu i na dovolenou (Foto: www.4camping.cz)

Prohlédněte, osahejte, vyzkoušejte – vše je dovoleno

Nespornou výhodou a hlavní předností výstavy zůstává možnost si všechny vystavené produkty prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. To platí jak pro zboží vystavené na výstavě stanů, tak také pro to, které si na zdejší výdejnu objednáte z e-shopu 4camping.cz.

S výběrem vhodného vybavení vám pomůže pečlivě proškolený odborný personál, který je po celou dobu akce připraven se vším poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy. „Odpovědi a rady se u nás dočká každý – úplný laik i ostřílený veterán. Každý zákazník má jiné potřeby, požadavky a jiná očekávání. Zakládáme si na tom, že u nás se vám dostane kvalitní péče a maximálně individuálního přístupu. Nezáleží na tom, zda hledáte spacák na chatu, křeslo na ryby nebo stan do Himálaje,“ rozvádí jednu z hlavních předností akce Vít Hruška.

Soutěž o ceny za půl milionu

Pro mnohé návštěvníky je velkým lákadlem i možnost zapojit se do soutěže o atraktivní ceny. Nejinak tomu bude i letos. V celkem 12 týdenních losování se hraje o 60 výher.

Díky výstavě si dva výherci užijí parádní dovolenou na Korsice, ale hraje se i o deset pobytů v Krkonoších, Beskydech, na Šumavě nebo v Jizerských horách, víkendové pronájmy karavanů nebo obytných aut, skipasy na lyžovačku v zimě, vouchery na nákup knih, lety balónem nebo outdoorové produkty prémiových značek.

Výstava stanů vás vybaví na turistiku, sport, do kempu i na dovolenou (Foto: www.4camping.cz)

Praktické informace – prodejní Výstava stanů a vybavení do přírody:

– Termín: 31. 5. – 20. 8. 2023, každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků.

– Místo: Výstaviště PVA EXPO Praha-Letňany

– Vstup i parkování (přímo u vchodu) jsou ZDARMA!

– Více na www.vystavastanu.cz

Všechen sortiment a ještě více najdete na www.4camping.cz

Další informace o Výstavě stanů, současných trendech i vybavení do přírody vám rád podá přímo Vít Hruška, tel.: 775 158 962, e-mail: vit.hruska@forcamping.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*