Zimní móda na příští sezonu: Vrstvení a decentní tóny

Nedávný veletrh zimního vybavení ISPO v Mnichově naznačil, kterým směrem se příští rok ubere zimní móda. Hlavním trendem bude “vrstvení” a decentní tóny oblečení.

Kolekce ISPO VISTSTAND
Dokonalé sladění, možnost kombinovat různé kusy oblečení z jednotlivých vrstev, tmavší a decentnější tóny barev a inspirace přírodou, to je hlavní trend v oblečení na příští rok. Foto: www.vist.it

Dokonalé sladění, možnost kombinovat různé kusy oblečení z jednotlivých vrstev, které se pouze přizpůsobí teplotě a počasí venku, tmavší a decentnější tóny barev, inspirace přírodou – taková bude kolekce italské značky VIST pro příští zimu 2018-2019. VIST vyrábí funkční lyžařské oblečení špičkové kvality, ale také lyže, vázání, helmy, brýle a další doplňky.

„Firma VIST nyní prochází velkou změnou, která se projeví i v zimní kolekci 2018-2019. Chceme, aby si uživatelé mohli nakombinovat jednotlivé kusy oblečení a přitom se každý kus dal využít i zvlášť,“ říká Alessandro Pescara, šéf italské značky. Její tváří je v Česku modelka Andrea Verešová. „Nová kolekce na příští rok se mi velmi líbí. Některé kusy z kolekce VIST Snow Leopard, kterou mám v oblibě, jsou ještě odvážnější než v minulosti,“ říká.

Několik funkčních vrstev

Andrea Verešová
Andrea Verešová je v Česku tváří italské značky VIST. Foto: www.vist.it

Hitem na příští zimu je vrstvení – využití vícero vrstev, které se přitom dají nosit i samostatně. Bude možné si koupit dvě bundy rozdílné váhy – díky dokonalému sladění je můžete nosit společně, ale také každou zvlášť. Například plně funkční zimní bundu doplní lehká péřová bunda, i v ní bude možné lyžovat za teplejšího počasí. Obojí v dokonalém sladění.

Hory se přesouvají do města

To je další nový trend. Proto je nová kolekce navržená tak, aby uspěla i ve městě, aby se v ní žena či muž cítili dobře v centru Prahy i Milána. A aby se jednotlivé funkční kusy oblečení dali úspěšně kombinovat s civilním (casual) městským oblečením tradičních módních značek. Tomu odpovídá i katalog firmy na příští rok: fotil se v Milánu, centru italské módy, kam vloni VIST přesunul svoji centrálu. „Barvy kolekce VIST na příští rok se hodně inspirovaly přírodou. Na sjezdovkách ovšem nebude chybět ani červená,“ dodává Alessandro Pescara, šéf italské značky.

Z barev vedou decentnější tmavší odstíny – šedá v kombinaci s černou, tmavě modrou, bílá s černou, černá s červenou. V kolekci se objeví také modrá barva. Zajímavou novinkou je pak dámská bunda vyrobená z funkčního materiálu se vzorem rifloviny. Tu bude například možné doplnit péřovou bundou hnědo-zlaté barvy. Důležité zůstává sladění od hlavy k patě. Odvážné obměny se dočkala také kolekce VIST Snow Leopard. Kromě tradiční bílé a černé bundy zajímavě osázené fragmenty od sklářské firmy Swarovski, se bude nabízet také lyžařský komplet v bílo-černo-hnědé barvě připomínající srst leoparda s otiskem jeho stop.

Seznam obchodů v Česku prodávajících značku VIST najdete zde: www.vist.it/en/company/store-locator/czech-republic/

Více informací na www.vist.it 

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*