Podzim jako nový začátek: Staňte se profesionální lektorkou cvičení!

Láká vás dráha profesionální lektorky cvičení? Škola fitness profesionálů FISAF.cz má více než 20letou praxi s vedením kurzů pro instruktory nejrůznějších forem cvičení a je tak ideální profesionální školicí organizací, pokud je vaším snem stát se instruktorem, anebo (pokud už lekce vedete) skvělou možností, jak si ještě více rozšířit své obzory. Už nyní se můžete zapsat do některého z kurzů, které pořádá...

Fisaf.cz - Jana Boučková
Škola fitness profesionálů FISAF.cz má více než 20letou praxi s vedením kurzů pro instruktory nejrůznějších forem cvičení a je tak ideální profesionální školicí organizací. Foto: www.fisaf.cz

„Spolupracujeme s největšími kapacitami ve svém oboru a o tom, že i my jsme na našem trhu jedničkou, svědčí fakt, že nám byla jako prvním v České republice udělena akreditace mezinárodní společnosti Europe Active. Ta představuje nejvyšší možné uznání kvality vzdělávacího systému v oblasti fitness v Evropě a FISAF.cz ji získal pro oblast skupinových cvičení a cvičení pro děti. Dáváme tak uchazečům o fitness kurzy jistotu nejvyššího možného vzdělání a zároveň i uplatnění na špičkových pozicích v zahraničí, protože jsou pak zařazeni do celoevropského registru fitness profesionálů EREPS,“ říká Jana Hubačová, manažerka Školy fitness profesionálů FISAF.cz. V nejbližší době pořádá Škola fitness profesionálů FISAF.cz tyto kurzy pro současné i budoucí instruktory:

Group fitness instruktor

Chcete vést nebo už vedete skupinové lekce aerobního a silového charakteru? V rekvalifikačním kurzu Group Fitness Instruktor se naučíte vše potřebné: základní prvky aerobiku a bodystylingu, práci s hudbou, metody výuky aerobních choreografií, jak postavit lekci aerobiku a bodystylingu, jak komunikovat s klienty, a vše doplníte o praktický nácvik choreografií. Na tuto rekvalifikaci má Škola Fitness profesionálů FISAF.cz akreditaci mezinárodní společnosti EuropeActive, která představuje nejvyšší možné uznání kvality vzdělávacího systému v oblasti fitness v Evropě. Při splnění Podmínek akreditace budete automaticky zařazeni do celoevropského registru fitness profesionálů EREPS.

Termín: kurz má 4 části: 2.–4. října, 23.–25. října, 7.–8. listopadu a 21.–22. listopadu

Jitka Literová  - Děti na startu
Jitka Literová s dětmi v projektu Děti na startu. Foto: www.fisaf.cz

Cvičíme s dětmi zábavně

Vedete nebo chcete vést lekce cvičení pro děti a mládež? Na kurzu Cvičíme s dětmi zábavně se dozvíte vše potřebné: jak s dětmi cvičit podle věku, jak rozvíjet jejich pohybové schopnosti, naučíte se, jak připravit i vést cvičební lekce (získáte základy gymnastiky, tance, atletiky, míčových her), jak využít sportovní náčiní a nářadí a získáte i inspiraci z netradičních sportů. Z kurzu si odnesete zásobník her a soutěží, takže budete hned vědět, čím začít, a součástí kurzu jsou také základy výživy dětí a mládeže. Unikátností tohoto kurzu je, že na jeho obsahu se podílí velký tým zkušených odborníků. Získáte tak skutečně kompletní informace k vedení lekcí pro děti a mládež. Pod vaším vedením budou všestranně připraveny pro další sportovní zaměření. Na tuto rekvalifikaci má Škola Fitness profesionálů FISAF.cz akreditaci mezinárodní společnosti EuropeActive, která představuje nejvyšší možné uznání kvality vzdělávacího systému v oblasti fitness v Evropě. Při splnění Podmínek akreditace budete automaticky zařazeni do celoevropského registru fitness profesionálů EREPS.

Termín: Kurz má 5 částí: 3.–4. října, 16.–18. října, 13.–15. listopadu, 27.–29. listopadu a 5.–6. prosince

Instruktor zdravotní tělesné výchovy

Čím dál více lidí trápí bolesti pohybového aparátu. Proto je jedním z našich nejpopulárnějších školení velký kurz Body and Mind – Instruktor zdravotní tělesné výchovy. Dozvíte se vše potřebné o anatomii hlubokého svalového stabilizačního systému páteře, o vzájemném vlivu pohybu na psychiku, seznámíte se s pravidly kineziologického rozboru a funkčního přístupu ke cvičení. Kurz je unikátní v tom, že je velice praktický. Naučíte se v něm základy tréninku rovnováhy a stabilizace a vyzkoušíte si velké množství pomůcek pro zdravé cvičení.

Termín: kurz má 4 části: 14.–16. října, 28.–30. října, 21.–22. listopadu a 28.–29. listopadu

Více informací najdete na www.fisaf.cz a v Kalendáři kurzů.

 

Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz patří mezi nejaktivnější sportovní svazy v ČR. Sdružuje na 88 sportovních klubů, přes 2 700 registrovaných závodníků a každoročně pořádá přibližně 40 sportovních soutěží. Škola fitness profesionálů FISAF.cz je nejstarší vzdělávací organizací v oblasti fitness vzdělávání a zaštiťuje celorepublikové osvětové projekty Děti na startu a Česko se hýbe.

Více na www.fisaf.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*