Svátek turistiky a kempingu je tu: Už tuto středu začíná v Letňanech tradiční Výstava stanů!

Každoroční akce pro všechny milovníky přírody, sportu a kempování je tu! Od této středy 31. 5. až do 20. 8. bude Výstaviště v pražských Letňanech hostit již 26. ročník Výstavy stanů. Největší akce svého druhu ve střední Evropě se letos představí v rozšířeném formátu: kromě 160 postavených stanů na vás čeká 350 modelů spacáků, obdobný počet karimatek, na 500 modelů batohů a více než 300 modelů kempingového nábytku.

Svátek turistiky a kempingu je tu: Už tuto středu začíná v Letňanech tradiční Výstava stanů! (Foto: www.4camping.cz)

“Výstava stanů není zdaleka jen o stanech, jak její tradiční název naznačuje. Naopak. Lákadel, která jsme si pro návštěvníky pro tento rok připravili, je vícero. Vyberou si u nás lidé, kteří chtějí vyrazit na výlet s rodinou, na dovolenou, do přírody, za sportem, na expedice, i ti, kdo si chtějí užít léto na zahradě či na chatě,” říká Vít Hruška, tiskový mluvčí Výstavy stanů.

Na neuvěřitelných 200 m2 výstavní plochy naleznete nově také velký outlet obuvi určené na turistiku a volný čas. Nespornou výhodou a hlavní předností Výstavy stanů totiž zůstává především možnost si všechny produkty prohlédnout, vyzkoušet, osahat, porovnat a rovnou zakoupit. Proto tady ani letos nechybí spacákové a karimatkové ležení se zónou s oblázky pro ověření a porovnání pohodlí a odolnosti vybraných modelů.

Prohlédněte si, osahejte, vyzkoušejte – na Výstavě stanů je vše dovoleno

A s výběrem vhodného vybavení návštěvníkům opět pomůže i pečlivě proškolený odborný personál. “U nás se odpovědi a rady dočká každý – úplný laik i ostřílený veterán. Uvědomujeme si, že každý zákazník má jiné potřeby, požadavky a jiná očekávání. Zakládáme si proto na tom, že každému se dostane kvalitní péče a maximálně individuálního přístupu. Nezáleží na tom, zda hledáte spacák na chatu, křeslo na ryby nebo stan do Himálaje,” popisuje jednu z hlavních předností akce Vít Hruška s tím, že ani letos nebudou na výstavě chybět hodnotné dárky k nákupu, velké výstavní slevy a oblíbená soutěž o atraktivní ceny.

Svátek turistiky a kempingu je tu: Už tuto středu začíná v Letňanech tradiční Výstava stanů! (Foto: www.4camping.cz)

Praktické informace – prodejní Výstava stanů a vybavení do přírody:

– Termín: 31. 5. – 20. 8. 2023, každý den od 10:00 do 20:00, včetně víkendů a svátků

– Místo: Výstaviště PVA EXPO Praha-Letňany

– Vstup i parkování (přímo u vchodu) jsou zdarma!

– Více na www.vystavastanu.cz. Identický sortiment najdete na www.4camping.cz

Další informace o Výstavě stanů, současných trendech i vybavení do přírody vám rád podá přímo Vít Hruška, tel.: 775 158 962, e-mail: vit.hruska@forcamping.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*