Děti na startu vám dají spoustu nápadů pro cvičení s dětmi

Jste pedagog, trenér, asistent či vychovatel? Chcete se věnovat cvičení s dětmi, anebo hledáte inspiraci pro své cvičební lekce? Celorepublikový projekt Děti na startu už přivedl k pohybu tisíce dětí od 4 do 9 let, které cvičí s nadšením a bez stresu z výkonů. Zapojte se i vy a vydejte se na některý z workshopů či inspirativních seminářů.

Probudit v dětech chuť se hýbat a sportovat pro radost – to je hlavní myšlenka projektu Děti na startu. Odborně vyškolení trenéři a instruktoři ve školách, družinách, kroužcích, mateřských školách, sportovních klubech i fitness centrech pomáhají dětem rozvíjet základní pohybovou motoriku, koordinaci, obratnost, rychlost a sílu. Kurzy kopírují školní rok, výuka je pestrá a zábavná.

A nyní se můžete stát instruktorem nebo otevřít nové středisko Dětí na startu i vy! Na workshopech a inspirativních seminářích se dozvíte vše podstatné o projektu, o metodice cvičení, náplni hodin a vše si vyzkoušíte v praxi. Na ukázkové hodině Dětí na startu nebudou chybět základy míčových her, gymnastická průprava, základy atletiky, dozvíte se vše důležité o pohybových schopnostech dětí, o jejich výživě, věkových zákonitostech i o možnosti spolupráce s Českým svazem aerobiku a fitness FISAF.cz, který projekt zaštiťuje.

Fisaf.cz - Jana Boučková
Jana Boučková, autorka celonárodního projektu Děti na startu. Foto: www.fisaf.cz

Termíny a místa konání kurzu:

25.–27. únor 2022: Workshop Praha-Klánovice

26.–27. březen 2022: Workshop Praha-Klánovice

21.–22. květen 2022: Workshop Semily

27.–28. srpen 2022: Workshop Praha-Klánovice

Více informací: https://fisaf.cz/skolafitnessprofesionalu/nabidka-kurzu/deti-na-startu-inspirativni-seminar/

23. duben 2022: Inspirativní seminář ZÁSOBNÍK HER NA TÁBORY A ŠKOLY V PŘÍRODĚ, Železný Brod. Program: geocaching, využití koloběžek v projektu, edukace zdravého stravování.

24. duben 2022: Inspirativní seminář TVOŘÍME A MOTIVUJEME K POHYBU, Železný Brod. Program: tvorba pomůcek pro motivaci k pohybu, ukázková hodina „Děti na startu ve školce“, diskuse o přínosnosti projektu.

Více: https://fisaf.cz/skolafitnessprofesionalu/nabidka-kurzu/deti-na-startu/

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*