Komora fitness: Fitka a sportoviště, pomozte nám na BEACTIVE DAY rozhýbat Čechy!

Česká komora fitness se i letos přidává k Evropskému týdnu sportu, který bude probíhat od 23. září, svými dny otevřených dveří BEACTIVE DAY. Právě nyní začíná registraci fitness center a sportovišť po celé republice, nabízí jim, aby se do projektu zapojila a pomohla dobré věci – přivést čím dál pasivnější český národ k pohybu!

Prázdné fitko (Foto: www.komorafitness.cz)

„Fitness centra a další sportoviště nabídnou veřejnosti širokou škálu aktivit pro děti, dospělé v aktivním věku i seniory. Fitness už dávno neznamená jen zvedání činek – jde především o službu nejvyšší kvality pro každého, kdo si uvědomuje význam pravidelného pohybu v každodenním životě. Fitness není volnočasová aktivita, fitness je řešení pro zdraví a dlouhodobě udržitelnou dobrou fyzickou a psychickou kondici. A to bez ohledu na věk či zdravotní stav – sportovat může každý, a právě to chceme lidem ukázat pomocí dnů otevřených dveří BEACTIVE DAY,“ říká Jana Havrdová, prezidentka České komory fitness.

Jana Havrdová
Jana Havrdová. Foto: www.fisaf.cz

Proto nyní nabízí majitelům a provozovatelům fitness center i jiných sportovišť, aby se zapojili do tohoto projektu, který 23. a 24. září zahájí největší svátek fyzických aktivit na starém kontinentu – Evropský týden sportu.

„Dnem otevřených dveří bychom chtěli co nejvíce zájemcům pomoct zahájit nový školní rok aktivně. Budou mít možnost vyzkoušet si nespočet sportovních aktivit, z nichž si vybere jistě každý. Naším cílem je motivovat co nejvíce lidí, aby zařadili pohybové aktivity do svého dne, začali vést tzv. čiperný život, vydrželi u něj a zlepšili tak svůj životní styl,“ dodává Jana Havrdová.

BEACTIVE DAY je určen všem od dětí po seniory, od aktivních sportovců po milovníky poklidného body and mind, ale i pro ty, kteří ještě sportu nepřišli na chuť. A to zcela zdarma!

Více informací o akci https://komorafitness.cz/beactive-day-2022/.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů kontaktujte přímo Janu Havrdovou, prezidentku České komory fitness: tel.: 602 306 858, e-mail: jana.havrdova@ceskakomorafitness.cz

Přidejte svůj komentář!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*